PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109483}

Poznaj moich rodziców

Meet the Fockers
6,7 191 859
ocen
6,7 10 1 191859
6,2 20
ocen krytyków
Poznaj moich rodziców
powrót do forum filmu Poznaj moich rodziców

de niro

ocenił(a) film na 3

nie moge przeżyć że na koniec swojej kariery występuję w takich gównianych filmach, normalnie nie mam nic przeciwko że są takie komedyjki itp. ale dlaczego najlepszy (według mnie) obok Al Pacino aktor wszechczasów gra w takim czymś. szkoda szkoda bo lepiej by było gdyby skończył karierę w chwale a nie w podrzędnych komediach lub filmach familijnych.

lechu1017

musze sie z toba zgodzic niestety. Jest to moj aktor nr 1 pod wzgledem mozliwosci i sympatii ale jak patrze na jego durne miny w tym filmie ( i poprzedniku) w depresji gangstera i czesci drugiej)+ pare innych gowien to mi sie przykro robi. dobrze ze w Stardust chociaz zagral przyzwoicie, choc krotko. Licze na powrot mistrza w 'Frankie Machine' i 'Righteous Kill' (chociaz w tej drugii film strasznie watpie_.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
predat0r

Zdaje sie ze oboje nie znacie sie na komediach! Ta jak uwaza wielu znanych krytykow przypomina wczesny humor allena! De niro i hoffman to aktorzy charakterystyczni majacy na dodatek talent komediowy wiec lepiej zeby wykorzytywali go w filmach tego typu niz skoczyc tak jak brando na starosc! A ben stiller to chyba bardzo dobry aktor komediowy i nie porownywalbym go od tego kretyna sandlera, gdyz wyrezyserowal telemanika!

ocenił(a) film na 4
billy_84

WCZESNY HUMOR ALLENA?! WTF :D? Nie no to chyba jakiś żarcik kosmonaucik. ; D

użytkownik usunięty
lechu1017

Po tym co De Niro pokazał w Taksówkarzu, wściekłym byku, kasynie, chłopcach ferajny czy łowcy jeleni przyznaje ze "poznaj moich rodziców" oglądało mi sie lekko mowiac dziwnie...

Pozdrawiam a fanom De Niro polecam w/w filmy :)

A ja sie nie zgadzam z Wami, De Niro rowniez jest moim ulubionym aktorem, uwazam, ze jest geniuszem, a to, co pokazal w tych komediach, tylko to potwierdza.

ocenił(a) film na 7
lechu1017

a w czym ma grac??? wystarczy ze grywa nadal w dobrych filmach. to jest najwazniejsze. obojetnie czy byłby to dramat czy komedia. facet nie ma juz 30lat zeby latac z gnatem przed kamera. nie oczukujmy się, koleś pasuje do komedii jak mało kto wiec czemu ma z tego nie korzystać. Patrzac na jego CV widac od razu ze to wszechstronny aktor.

ocenił(a) film na 8
em82

PIERWSZY raz w 100/100 z Kimś/na filmłebie/się zgadzam-to że użyję słownictwa pisiorów PORAŻAJĄCE co TU się wypisuje/co do aktorów,reżyserów,scenarzystów,MUZYKI,etc...wystarczy rzucić okiem na
"2001..."-Kubricka-to jedna wielka MAKABRA/wychodzi na to że każdy z tych
młotków jest w stanie zdobyć Oskara,Cezara,złote Palmy i niedżwiedzie-już
o Naszej WYBITNEJ konkurencji w Gdyni nie wspomnę-ręce opadają-cześć.

użytkownik usunięty
warmax

Nie bardzo rozumiem wpis powyżej, ale co do De Niro - owszem,komedia nie jest nowym Ojcem Chrzestnym, ale jest zabawna, a sam pan Robert znakomicie poradził sobie z rolą. Można zagrać świetnie nawet ogórka, i De Niro doskonale wcielił się w postać tatuśka.
Po pierwsze: zauważyliście, jak ta rola jest łatwa do położenia? Ktoś kiepski na pewno przerysowałby tę postać, zrobiłby z niej parodię, a De Niro tak wycyrklował, że wyszła fenomenalnie.
Po drugie: Większość osób w kilka lat po obejrzeniu tego filmu pamięta głównie postać tatusia - nie matki, nie Pam, nawet nie Grega, tylko właśnie taty. To też o czymś świadczy, prawda?

ocenił(a) film na 7

Prawda:)

ocenił(a) film na 10
lechu1017

Kuwa, ilekroć patrzę na podkowę mającą przynieść szczęście memu domowi, widzę minę deShmiro... No ale przyznam, że jego karmiąca pierś mnie wzruszyła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones